Kieszonkowy rower

Chociaż w dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi posiada własny samochód, to jednak dość często poruszamy się również na rowerach. Z pewnością, taka tendencja jest bardzo pozytywna. Jazda na rowerze jest nie tylko zdrowa, ale i przyjemna, a do tego jeszcze ekologiczna.

Popularność jednośladów skłoniła producentów do stworzenia nowoczesnych wersji rowerów, czyli na przykład rowerów „kieszonkowych”. Co prawda, nie wynaleziono jeszcze roweru, który po złożeniu mieściłby się w kieszeni spodni, jednak w średniej wielkości plecaku i owszem. Chociaż tego typu pojazdy raczej nie należą do grona wyczynowych, to jednak w przestrzeni miejskiej sprawdzają się całkiem dobrze.

Nadają się więc na przykład do codziennego dojeżdżania do pracy czy też po prostu do jeżdżenia po aglomeracjach. Kiedy będziemy mieli dość jazdy albo na przykład zepsuje się pogoda i zacznie padać deszcz, to zawsze będziemy mogli złożyć swój rower i wsiąść z nim do tramwaju czy też samochodu. Takiego składanego bicykla również nikt nam raczej nie ukradnie, ponieważ będziemy mogli zawsze mieć go ze sobą.